Producenci

Drodzy klienci!

Już w czerwcu 2023 roku przeniesiemy nasz serwis na nowy adres.

Sklep dostępny jest już teraz pod adresem https://edrapak.pl

Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej odsłony serwisu.

DRAPEX Grzegorz Gwizdała

Hurt

 

Zamówienia hurtowe na produkty firmy DRAPEX

Sklep internetowy https://www.drapex.pl umożliwia hurtownikom, sklepom internetowym, zoologicznym oraz innym podmiotom zainteresowanym współpracą, na składanie zamówień hurtowych.

Wysokość rabatu uzależniona jest od rodzaju współpracy, a uzyskany rabat naliczany jest również od cen promocyjnych widniejących na stronach sklepu. Obecnie udostępniamy dwa modele współpracy. Pierwszy oparty jest o progi rabatowe, a drugi o model dropshipping.

Domyślnie każdy z drapaków pakowany jest w osobny karton, na życzenie możemy zmienić sposób pakowania. Stosujemy zwykłe szare kartony bez nadruków. Istnieje możliwość pakowania drapaków w opakowania z nadrukiem klienta (opakowania dostarcza klient).

Każdy nasz produkt zarejestrowany jest w bazie GS1 Polska, tak więc posiada swoją nazwę oraz indywidualny numer EAN/GTIN. Numer EAN/GTIN naklejany jest w przypadku drapaków do podstawy drapaka. Istnieje możliwość przywieszenia do słupka etykietę kartonową z logiem i nazwą firmy klienta (etykiety dostarcza klient). Jeżeli chcieliby Państwo sprzedawać drapak pod marką własną, możemy nie oklejać i nie identyfikować produktów.

Głównym odbiorcą naszych produktów jest klient indywidualny w związku z tym  jesteśmy zwolnieni podmiotowo z VAT – wystawiamy faktury VAT ZW (Podstawa zwolnienia z VAT: art. 113 ust. 1 i 9 Ustawa o VAT).

 

Model współpracy, wysokość rabatów

Dropshipping

Do zarejestrowanego konta, na stałe przypisany jest rabat w wysokości 7%.

Zamówienie wysyłamy bezpośrednio do klienta, a nie do partnera. W tej metodzie - partner skupia się jedynie na pozyskiwaniu nowych klientów. Nie musi martwić się o zaplecze magazynowe i realizację przesyłek. W przypadku dużej liczby zamówień, wysokość rabatu można negocjować.

 

Progi rabatowe

Partner składa zamówienie w sklepie, realizujemy je i wysyłamy do partnera zazwyczaj w przeciągu 5 dni roboczych.

Rabat uzależniony jest od wysokości zamówienia i wynosi on:

  • 6% - dla zamówień od 500 do 999 zł
  • 10% - dla zamówień od 1000 do 1499 zł
  • 12% - dla zamówień od 1500 do 1999 zł
  • 15% - dla zamówień powyżej 2000 zł

 

Po uzgodnieniu szczegółów istnieje możliwość składania zamówień również drogą mailową. Jesteśmy otwarci na inne propozycje współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani - prosimy o przesłanie informacji, jakimi konkretnie produktami są Państwo zainteresowani, orientacyjne zapotrzebowanie i spodziewany rabat. Być może uda się wynegocjować korzystniejsze warunki. 

 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt drapex.polska@gmail.com.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl