Producenci

Drodzy klienci!

Już w czerwcu 2023 roku przeniesiemy nasz serwis na nowy adres.

Sklep dostępny jest już teraz pod adresem https://edrapak.pl

Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej odsłony serwisu.

DRAPEX Grzegorz Gwizdała

Nasze drapaki

Słów kilka o naszych drapakach:

Nasze drapaki wykonane są z litego drewna. Dotyczy to zarówno samych drapaków jak i słupków sizalowych, na które nawijamy sznurek. Tak wykonane rolki są bardzo trwałe, ciężkie i solidne. Nie ma możliwości ich złamania w trakcie transportu i użytkowania, a jeżeli Wasz pupil już wydrapie cały sznurek to zawsze zostaje drewniany palik, który również nadaje się na drapak!

Lina sizalowa jest trwale przyszyta i przyklejona do drewnianego wkładu. Podczas procesu nawijania stosowany jest system ubijania liny, likwidujemy w ten sposób przerwy między kolejnymi nawojami. 

Nasze drapaki z litego drewna

Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy:

Nie kupuj tanich drapaków wykonanych z tutek papierowych lub plastikowych gwintów! To czysta strata pieniędzy! Wystarczy, że Twój kot rzuci się kilka razy na taką zabawkę i już będzie trzeba kupić nową! Warto dołożyć kilka złotych i mieć produkt na wiele lat!

Zastosowana lina sizalowa...

W naszych drapakach stosujemy najwyższej jakości liny sizalowe. Obecnie w ofercie posiadamy produkty z sizalem o grubości 10 mm! Jeżeli Twój pupil lubi drapać, zalecamy produkty wykonane właśnie z takiej liny. Są dwukrotnie trwalsze od sklepowych produktów znanych marek oraz od produktów na portalach aukcyjnych!

Dlaczego grubość sznura jest taka ważna?

Otóż zwróć uwagę na samą długość pazurka kota. Jeżeli wbije on pazurki w sizal o grubości 5-6 mm, to przebije go na wylot i zahaczy o samą tuleję. Z pewnością nie jest to miłe uczucie i po kilku razach przestanie drapać taki drapak, a nie o to nam chodzi. 

Z naszymi drapakami nie będzie takiego problemu!

Elastyczność...

Ponieważ jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem, możemy wykonać każdy drapak na zamówienie. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że średni koszt naszych drapaków jest do 3 razy niższy, niż w sklepach stacjonarnych!

Jeżeli potrzebujesz rolkę do drapaka o średnicy 100 mm i długości 670 mm nic nie stoi na przeszkodzie aby taką zrobić - bez dodatkowych opłat! Po prostu napisz czego potrzebujesz, a my to zrobimy!

Standardowo wszystkie produkty posiadają gwinty 8 mm. Na życzenie możemy wykonać gwinty na śruby 10 mm.

Produkt naturalny...

Do produkcji drapaków wykorzystywane są materiały i produkty pochodzenia naturalnego między innymi lite drewno, liście agawy i łodygi juty. Dopuszcza się odchylenia parametrów technicznych produktu w wysokości rzędu +/-10% (średnica słupka, grubość liny).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl